ПрАТ «Закарпаттяобленерго» доводить до відома споживачів області

Дата: 06.09.2021 15:22

Повідомляємо, що згідно заявки Івано-Франківського РЦОМ Західної ЕС з 30 серпня по 18 вересня 2021 року, заплановано виконання ремонтних робіт на обладнанні ПС Мукачево-400 яка належить НЕК «Укренерго».

В такій ремонтній схемі знижується надійність живлення Ужгородського енерговузла та Закарпатської області в цілому, і за умови додаткових аварійних відключень, можливе значне зниження напруги в Ужгородському енерговузлі та Закарпатській області в цілому із дією протиаварійної автоматики на вимкнення споживачів.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» зобов’язується у випадку аварійної ситуації вжити невідкладних заходів для найшвидшого відновлення електропостачання знеструмлених споживачів та просить із порозумінням віднестися до можливих тимчасових незручностей.

Джерело:https://zakarpat.energy/about/news/prat-zakarpattyaoblenergo-dovodyt-do-vidoma-spozhyvachiv/