Важлива інформація!

Дата: 29.09.2021 08:48

Шановні мешканці селища Солотвино доводимо до Вашого відому, що в комунальному підприємстві «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА «СОЛОТВИНО», яке розташовано в смт. Солотвино по вул. Четатє, 49,  цілодобово чергує працівник, який в телефонному режимі за номером мобільного телефону +380979419363 приймає повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням (припинення подачі води, витік води та інші аварійні ситуації).

У зв’язку з цим, в разі виникнення проблем в мережі водопостачання та водовідведення просимо користувачів (абонентів) в будь-який час дзвонити за вищевказаним номером телефона та повідомляти чергового для належного реагування та своєчасне усунення результатів аварії та інших надзвичайних ситуацій.