День Державного прапора України

Дата: 23.08.2021 19:59

Сьогодні в Солотвинській селищній територіальній громаді відзначили День Державного прапора України!

Урочистості розпочалися в 10:00 на в'їзді в селищі Солотвино.Фото без опису

Право підняття державного прапора надано прикордонникам відділу"Солотвино"  Мукачівського прикородонного  загону під  Гімн України в виконанні Ангеліни Йовдій.Фото без опису

На урочистостях були присутні місцеві жителі, представники органів місцевого самоврядування, працівники загальної та дошкільної освіти, также у святі взяли участь:Фото без опису

Габор Іван Іванович-  екс-депутат Закарпатської обласної ради, Голова обласної організації Народного руху УкраїниФото без опису

Піпаш Володимир Васильович- голова Закарпатської крайової організаці "Просвіта імені Т.Г. Шевченка"

Демянчук Василь Юрійович - депутат Закарпатської обласної радиФото без опису

Гапун Володимир-  Учасник московсько-Української війни. доброволець окремої добровольчої  чоти "Карпатська Січ"

Кагляк Ігор Володимирович начальник відділу  прикордонної служби "Тячів" 27 прикордонного загону ім.героїв Карпатської Січі.

Також відкрили пам'ятний знак синам України, які в нерівній боротьбі схилили свої голови за Карпатьску Україну.

Фото без описуФото без опису

Урочистий захід прикрасили діточки, які у віршах розказали про нашу рідну Україну.

Для всіх нас Державний Прапор України є символом суверенітету держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці і достатку. З святом Дня державного прапора України!

З повагою Солотвинська селищна рада!