Відкриття ЦЕНТРУ БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН Солотвинської селищної ради

Дата: 19.08.2021 15:32

В червні 2021 року керівництвом Солотвинської селищної ради було прийнято рішення про створення та базування на території Солотвинської територіальної громади Центру Безпеки Громадян, який об'єднає і буде координувати роботу пожежної частини, екстреної медичної допомоги і екіпажів поліцейських офіцерів громади.

19 cерпня відбулося офіційне відкриття новоствореного Центру Безпеки Громадян Солотвинської селищної ради розташований в с.Нижня Апша

Безпека громадян – найголовніше завдання органів місцевого самоврядування.

Головною метою створення Центру є підвищення безпеки громадян у громаді та надання своєчасної допомоги у разі пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Вони надаватимуть всю необхідну допомогу протягом 20 хвилин з моменту отримання повідомлення. З часом Центр безпеки громадян буде обладнаний єдиним диспетчерським пунктом для координації дій. Це вже зовсім нова якість послуги на рівні громади, це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя, майно та здоров’я своїх мешканців.

На даний час Центр Безпеки Громадян вже укомплектований всією необхідною технікою для гасіння пожеж, автомобілем та квадроциклом для надання допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій в горах, на водоймах та автомобільних дорогах.

Також придбано три автомобілі рено-дастер для поліцейських офіцерів громади.

Безпека самих рятувальників також є нашим пріоритетом, нами придбано комплекти повного екіпірування для пожежників.

«ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ».