Боржники по сплаті розрахунків до Пенсійного Фонду України

Дата: 17.08.2021 18:14

Головне управління Пенсійного фонду  України в Закарпатській області інформує, про  те, що  станом на 01 липня 2021 року платники, які зареєстровані на території Тячівського району мають заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України в сумі 35646,88 тис.грн. та  зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування   (єдиний внесок) в  сумі 2348,5 тис.грн.

Такий стан розрахунків платників негативно впливає на наповнення бюджету Фонду та забезпечення прав застрахованих осіб у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні.

Перелік найбільших боржників зі сплати єдиного соціального внеску та обов'язкових платежів до Пенсійного фонду, додається.