3 серпня свій день народження святкує заступник Солотвинського селищного голови Янош Кочерга!

Дата: 03.08.2021 07:45

Вітаємо з днем народження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Яноша Кочергу!

Шановний Янош Яношович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Від душі бажаємо витримки і сили волі, міцного здоров’я та підтримки улюблених людей, впевненості в собі.  Бажаємо завжди залишатися сміливим і відважним чоловіком, якому все по плечу, якому не страшні ніякі перешкоди.Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на Многії літа!

З повагою селищний голова Василь Йовдій , виконавчий комітет та колектив Солотвинської селищної ради!