Триває Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність»

Дата: 02.08.2021 12:17

В Україні триває освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність».

Запрошуємо закарпатців долучитися до поширення історичних матеріалів та фактів, що відіграли важливу роль у становленні незалежності нашої держави.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «#Наша_незалежність» передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності.

Марафон охопить всю територію України і дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів.

Публікувати матеріали пропонують до серпня 2021 року під єдиними хештегами: #Наша_незалежність, #Марафон_30.

За результатами Марафону буде визначено низку найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, проведених у межах святкування 30-ї річниці незалежності України.

Пропонуємо публікувати матеріали на власних сторінках у соцмережах, а також можете надсилати за адресою: culture@carpathia.gov.ua. vn_pol@carpathia.gov.ua

Надіслана вами інформація буде опублікована на сторінках у соціальних мережах облдержадміністрації.