Інформація для українських підприємств, зацікавлених у відкритті Українського національного павільйону у зоні вільної торгівлі Урумчі (КНР)

Дата: 23.07.2021 15:55

На виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації, інформуємо, що на даний час встановлено контакти з китайською  компанією “Asia - Europe International Materials Trading Center” (AEEX), яка є уповноваженою на організацію  та створення на території зони вільної торгівлі Урумчі (Китайська Народна  Республіка) центру національних павільйонів.

У рамках подальшого опрацювання можливості участі українських експортерів харчової, агропромислової та легкої промисловості у китайському проекті ”Український національний павільйон“, просимо звертатися до Солотвинської селищної ради Тячівського району за адресою: 90575, Закарпатська область, Тячівський район, смт. Солотвино, вул. Харківська 1.