Інформація для вітчизняних експортерів сільськогосподарської та харчової продукції

Дата: 16.07.2021 09:28

На виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 02.06.2021 року №4077/06-11, для подальшого опрацювання та надання переліку зацікавлених експортерів Департаменту економічного та регіонального розвитку, торгівлі, залучення інфвестицій, забезпечення виконання державни програм та контролю за їх виконанням Закарпатської ОДА, просимо звертатися до Солотвинської селищної ради за адресою: 90575 Закарпатська область, Тячівський район, смт.Солотвино, вул. Харківська 1, вітчизняних експортерів сільськогосподарської та харчової продукції, зацікавлених у розвитку двосторонньої співпраці для забезпечення продовольчої безеки Держави Катар.

Фінансово-економічне  управління Солотвинської селищної ради.