В ЦНАПі Солотвинської селищної ради запрацює робоча станція для оформлення та видачі посвідчення водія

Дата: 13.07.2021 09:29

Солотвинською селищною радою придбано робочу станцію для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів.

На сьогодні вже підписано Узгоджене рішення про співпрацю та проводяться організаційні роботи по налаштуванню та отриманню необхідних доступів до реєстрів.

Тож найближчим часом у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Солотвинської селищної ради будуть надаватися наступні послуги:

• обмін посвідчення водія (без складення іспитів);
  • видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого;
  • державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Тому і надалі будемо робити максимально комфортні умови для жителів громади, адже Солотвинська ТГ – це перша громада у Закарпатській області, якій вдалося придбати обладнання без жодних субвенцій та допомоги.