Відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

Дата: 09.07.2021 15:30

08 Липня під головуванням Заступника голови Солотвинської селищної ради Марина Василя Васильовича, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду дітей у Солотвинській селищній раді.

Участь у засіданні також взяли начальник Служби у справах дітей Солотвинської селищної ради, головний спеціаліст служби у справах дітей Солотвинської селищної ради, начальник управління соціального захисту населення та захисту прав дітей, головний спеціаліст юридичного відділу апарату виконавчого комітету  Солотвинської селищної ради, провідний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту  Солотвинської селищної ради, інспектор муніципальної інспекції, головний спеціаліст фінансово-економічного управління   Солотвинської селищної ради, староста села Нижня Апша, староста села Глубокий Потік, староста села Середнє Водяне.

Присутні обговорили проект Плану заходів із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Солотвинській селищній раді на 2021-2026 роки, на підставі діючого Регіонального Плану заходів із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Закарпатській області на 2019-2026, затвердженого Розпорядженням голови державної адміністрації 07.05.2021 №376.