Відкриття міжнародного турніру з гандболу серед дівчат "МАРАМУРЕШ"

Дата: 25.06.2021 21:23

25 червня в Солотвинській територіальній громаді офіційно стартував турнір з гандболу серед дівчат "МАРАМУРЕШ"

На новому майданчику в смт. Солотвино по вулиці Європейська під оплески присутніх привітали учасників змагань це команди із України  та Румунії :м.Городенка, м.Хуст, м.Кам'янка Бузька,   м.Київ ДЮСШ "Стрімкий м'яч"-1, м.Конотоп,      м.Негрешть -Оаш(Румунія), м.Київ ДЮСШ "Стрімкий м'яч"-2 , м.Кам'янець- Подільський, с.Середнє Водяне,  смт.Солотвино.

Змагання будуть проводиться на майданчиках сіл Нижня Апша, Середнє Водяне, Біла Церква та в селищі Солотвино.

На самому початку всі присутні заспівали гімн України а румунська команда заспівала гімн Румунії.

Перший заступник Солотвинського селищного голови Юрій Тимків привітав всіх учасників та побажав успіхів та удачі командам, також побажав чудово відпочити в нашому краї.

Привітати учасників  змагань прийшли вихованці Солотвинської дитячої школи мистецтв, які заспівали пісню та станцювали два сучасних танців.

З чудовим настроєм привітали команди фольклорний ансамбль "Сперанца", які виконали народну пісню та танець.

В кінці свята всі дружно взялися за руки та під ритмом румунських народних пісень кружляли в танці.

Бажаємо всім командам  зіграти гідно та з успіхом та памятайте, головне не перемога а участь!

Посилання на онлайн трансляцію заходу https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1005776783519162&id=100022605486715