Онлайн-виставка «FOOD PROCESSING UKRAINE 2021»

Дата: 23.06.2021 10:30

З 6-го по 9-те липня 2021 року відбудеться онлаи?н подія у вигляді першоі? онлаи?н демонстраціі? безпосередньо організованоі? та контрольованоі? Торгово-промисловою Палатою Італіі? в Украі?ні у співробітництві з FederCamere. У виставці буде залучении? сектор обробки і?жі за участі італіи?ських фірм, які зацікавлені встановити комерціи?ні зв’язки з дистриб’юторами, оптовиками, продавцями та украі?нськими фірмами.

Всі бажаючі можуть прии?няти участь у подіі? безкоштовно за допомогою платформи b2bitalia.org. Для цього потрібно мати обліковий запис Zoom. Відвідувачі мають можливість переглядати стенди різноманітних фірм – учасників та програмувати з ними зустрічі. Італіи?ською стороною буде надании? перекладач для діалогів з приводу різноманітних питань.

Офіціи?ними партнерами заходу являються Cre?dit Agricole Ukraine та Premier Expo, першии? виставковии? украі?нськии? оператор. Більше 20 років команда професіоналів, яка організовує міжнародні виставки, працює над налагодженням плідноі? співпраці між підприємствами з більш ніж шістдесятьма краі?нами представляючи на украі?нському ринку кожного року нову продукцію та марки. Серед важливих виставок ними також організована WorldFood Ukraine.

Торгова-промислова Палата Італії в Україні створена з метою підтримки та сприяння розвитку комерційного обміну та економічної кооперації між Італією та Україною. Вона зареєстрована в урядовому реєстрі Торгових палат Італії, знаходячись на 43 позиції Unioncamere, у розділі   італо-іноземні та іноземні торгові палати в Італії, офіційно визнані Міністерством економічного розвитку. ТПП в процесі своєї діяльності оперує і італійському офісі в Торіно та українському у місті Києві.