Вітаємо з днем народження секретаря Солотвинської селищної ради Маріанну Василівну Дан!

Дата: 07.06.2021 09:00

7 червня святкує свій день народження секретар Солотвинської  селищної ради  Маріанна Василівна ДАН!

Шановна Маріанно Василівно!

Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Нехай Ваш професіоналізм і працелюбність, відданість справі та компетентність повною мірою сприяють розвитку нашої громади!

Зичимо злагоди та благополуччя, тепла та затишку у сімейному колі! Хай життя буде сповнене радісних моментів і позитивних вражень!

Селищний голова та колектив Солотвинської селищної ради!