Перелік фізичних осіб підприємців та юридичних осіб,які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.05.2021

Дата: 21.05.2021 19:33

Головне управлiння  ПФУ в Закарпатськiй  областi надає перелiк  фiзичних - осiб   пiдприємцiв   та   юридичних   осiб,   якi   мають   заборгованiсть   по   єдиному соцiальному внеску станом на  01.05.2021 року.
Звертаємося      до      осiб      вказаних      у      списку якнайшвидше сплатити заборгованiсть.
Ненадходження  вказаних  сум до  бюджету  Пенсiйного  фонду  перешкоджає виконанню    одного    з     основних    завдань    Фонду   -     забезпечення    збору    та акумулювання   коштів    призначених   для  повного   та  своєчасного   фiнансування виплати пенсiй.

Перелік боржників