До уваги мешканців Солотвино! КП ВУЖКГ «Солотвино» інформує!

Дата: 21.05.2021 19:19

З 25 травня 2021 року Комунальне підприємство ВУЖКГ «Солотвино» буде здійснювати земляні роботи по заміні водопроводу  по вулиці Харківська від магазину Тиса до перехрестя з вулицею Дружби Народів в селищі Солотвино.

Орієнтовний період проведення робіт 25.05.2021-27.05.2021,  у зв’язку з цим:

• 25.05.2021 року (вівторок) буде обмежено рух автотранспорту по вулиці Харківська та по вулиці Дружби Народів (від магазину Тиса до перехрестя  вулиць Харківська та Дружби Народів);
  • 26.05.2021 року (середа) в селищі Солотвино буде відсутнє водопостачання та періодично повністю перекрито рух по вулиці Харківська та Дружби Народів. (об’їзд автотранспорту по вулиці Толстого та Тиха)

Вибачаємось за незручності і просимо  поставитися з  розумінням до всіх ситуацій з водопостачанням та обмеженням руху автотранспорту!