Джиро -тур на велосипедах по селах Солотвинської територіальної громади

Дата: 21.05.2021 12:04

Запрошуємо усіх бажаючих , а особливо дітей яким виповнилось 11 років і більше приєднатись до невеликої екскурсії селами нашої ТГ , яку проведе Карло Карлович Токар.

Вело тур проводиться кожну неділю початок о 11.00 біля Солотвинської селищної ради рушаємо до Нижньої Апші (Сільська рада). Продовжуємо маршрут до с. Глибокий Потік де можна насолодитися місцевими краєвидами та свіжим повітрям.  Далі маршрут іде трохи в гірську місцевість по селах Карбунєшть, Стримба , Добрик . В кожному селі та при потребі будуть зупинки де пан Карло буде розказувати багато цікавої інформації , а особливо повчальної. Пан Карло каже, що дітей потрібно вчити орієнтуватись у місцевості, та привчати до здорового способу життя.

Наступна зупинка буде с. Середнє Водяне , де можна буде подивитись церкву, яка занесена до спадщини Юнеско. Наступна зупинка буде в с.Біла Церква і закінчуємо тур знов біля Солотвинської селищної ради.

Прохання взяти з собою воду, аптечку та хороший настрій.

Голова Солотвинської ТГ Василь Михайлович Йовдій  особисто оголосить старт!!!