З днем Європи

Дата: 15.05.2021 15:26

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

Більш як тисячолітня історія України та  події Революції Гідності  чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі  і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.

Тож об’єднуймося не тільки за географічною ознакою, а  й  і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ  є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Від імені виконавчого комітету та від себе особисто вітаємо всіх з Днем Європи!

Нехай це свято нагадує нам, що Європа починається  не за кордоном України – вона починається із кожного з нас.