До відома суб’єктів підприємницької діяльності, власників будинків відпочинку, туристичних баз, готелів, кафе, ресторанів, які здійснюють діяльність в районі солених озер Солотвинської селищної ради!

Дата: 15.05.2021 14:57

На замовлення Солотвинської селищної ради Закарпатським відділом комплексного проектування ДП Український державний  інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства виготовлено робочі проекти капітального  ремонту вулиць Борканюка та Озерна в смт. Солотвино.

Згідно вказаних проектів довжина вулиці Борканюка становить 365 метрів, загальна вартість ремонту в цінах 2021 року складає 2140441 грн. Довжина вулиці Озерна становить 1490 метрів, загальна вартість ремонту в цінах 2021 року складає 6463729 грн.

Солотвинська селищна рада фінансує повністю капітальний ремонт по вул. Борканюка, а по проекту капітального будівництва вулиці Озерної  має можливість виділити на фінансування 2700000 грн.

Тому 18 травня на 18 год. к/ч запрошуємо всіх суб’єктів підприємницької діяльності, власників будинків відпочинку, туристичних баз, готелів, кафе, ресторанів,які здійснюють діяльність в районі солених озер в зал ресторану «СЕЛІН» для обговорення даного питання.