Увага 17 травня в Солотвинській територіальній громаді відбудється прийом громадян начальником відділу взаємодії з роботодавцями Тячівського районного центру зайнятості

Дата: 12.05.2021 18:03

В понеділок 17 травня 2021 року з 9 год. до 12 год. в приміщенні адмінбудівлі Солотвинської селищної ради (І поверх- кабінет секретаря ради) відбудеться прийом громадян, начальником відділу взаємодії з роботодавцями Тячівського районного центру зайнятості – Кікеші Балінт Балінтович.

Зацікавлені мешканці територіальної громади запрошуються для надання консультації з питань зайнятості, зокрема:

• підбір роботи;
  • законодавство України про працю;
  • перебування на обліку;
  • послуги, які надає Тячівський районний центр зайнятості шукачам роботи та роботодавцям.