Привітання селищного голови з Великоднем!

Дата: 01.05.2021 18:50

Привітання Солотвинського селищного голови з Великоднем!

Фото без описуШановні мешканці Солотвинської територіальної громади!

Наближається одне з головних та найсвітліших  свят для всього людства – Великдень! Світле Христове Воскресіння – це свято, наповнене загальною радістю і душевним теплом. Пасха Господня дарує нам надію та сподівання на краще бо є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою.

Це свято приходить з дитячим сміхом, кольоровими крашанками і випеченою  паскою з дбайливо прикритим вишиттям святочним лозовим кошиком.

Великодні дні спонукають всіх нас по-новому оцінити свої дії, помисли, вчинки та бажання, а ще бути більш уважними та добрими один до одного.

Нехай цей день принесе в кожну родину радість, благополуччя і впевненість у завтрашньому дні, а в нашому селищі завжди панують мир, добро, злагода і любов!

Вітаю всіх із Воскресінням Христовим!

Христос Воскрес!

З повагою, селищний голова Василь ЙОВДІЙ!