До уваги виробників плодоовочевого сектору, алкоголю та органічної продукції

Дата: 28.04.2021 18:27

За інформацією Посольства України у Сполученому Королівсті Великої Британії та Північної Ірландії провідні торговельні мережі Великої Британії "TESCO"  та "Marks & Spencer" підтвердили зацікавленість розгялнути України як можливого постачальника сировинних товарів і готової продукції.

Представники даних компаній  висловили зацікавленість в отриманні інформації щодо їстівних горіхів, плодоовочевого сектору  ( свіжі та заморожені ягоди), алкоголю та органічної продукції.

Виробники вищевказаних продукцій мають можливості надати інформацію, яка має бути представлена  у вигляді доступних графічних даних з короткою описовою частиною та включати: загальні дані про сектор; обсяги виробництва та експорту, динаміку та прогнози; основні товарні позиції.