Віртуальна конференція під назвою "Україна у Вашингтоні та світі: зміцнення паринерств через розвиток інновацій та стартапів"

Дата: 05.05.2021 10:10

11-13 травня 2021 року відбудеться віртуальна конференція Фундації "США-Україна"  під назвою "Україна у Вашингтоні та світі: зміцнення паринерств через розвиток інновацій та стартапів"

Фундація "США-Україна" https://usukraine.org/ віддано працює над зміцненням стратегічного партнерства між нашими двома країнами від самого посатку незалежності України і має найтривалішу постійну присутність в Україні серед американських організацій і за час свого існування провадила більше 40 проектів, співпрацюючи з урядовими та місцевими організаціями та громадами різних регіонів України.

Фундація "США-Україна" запрошує взяти участь у виставці компанії та агенства, сформувавши аналог виставкового стенду для демонстрації та просування своїх стратегічних цілей та презентаційних матеріалів світовій аудиторії.

Виставкова зона та запис самої конференції буде активним  івідкритим для відвудування ще протягом трьох місяців після закінчення заходу.