День благоустрою в селі Біла Церква

Дата: 25.04.2021 22:52

24.04.2021р. на території Солотвинської територіальної громади було проведено день благоустрою, в с. Біла Церква брали участь, як персонал адмінбудівлі так і члени сільського комітету та небайдужі мешканці н.п., було здійснено прибирання території перед адмінбудівлею села, побілено дерева та бордюри, впорядковано квітник, та пофарбовано металеві споруди. Також було прибрано сміття з берега р. «Тиса» та прилеглої території біля кордону, побілка дерев вздовж автомобільної дороги Н09. Приємно бачити свідомих жителів на такій нелегкій, але корисній роботі щоб влітку наша молодь могла прийти на зелену галявину, чисте повітря і прозору воду для відпочинку.