В ЦНАПі Солотвинської селищної ради вже отримано перший паспорт громадянина України для виїзду за кордон та перший паспорт громадянина України у формі ID-картки

Дата: 23.04.2021 19:40

Запрошуємо громадян, які бажають отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон звернутися за данною послугою до Центру надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради.Також, запрошуємо до нас мешканців Солотвинської територіальної громади подати документи для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Для цього потрібно зібрати необхідні пакети документів, для пред’явлення адміністратору, та оплатити квитанцію в будь-якій банківській установі.

Проведенням процедури подачі документів на оформлення паспорта громадянина України займаються найкращі висококваліфіковані спеціалісти, які використовують високотехнологічні технічні засоби.

Будемо раді бачити вас в Центрі надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради!

?Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради