Важлива інформація щодо оформлення субсидії в Солотвинській територіальній громаді

Дата: 20.04.2021 12:47

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ З ПРИВОДУ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА НАДАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

З приводу призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, мешканці громади можуть звертатися на протязі року до грудня -місяця. Задля позитивного вирішення питань щодо отримання субсидії громадянами, які мають на це право, надіслано запит на отримання списків з номерами особових рахунків отримувачів державних допомог для коректного введення справ в базу «Соціальна громада».

Вищезазначені особові рахунки необхідні для заповнення електронної заяви, будуть отриманні до кінця квітня-місяця.

Враховуючи вищенаведене, просимо мешканців громади (заявників на субсидії) вибачити за тимчасові незручності та звернутися за наданням соціальних послуг з травня-місяця поточного року.

Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради