Оголошення про проведення суботника!

Дата: 19.04.2021 09:10

До уваги керівників підприємств, установ, організацій,приватних підприємців та усіх жителів селища!

Згідно рішення Виконавчого комітету Солотвинської селищної ради  від 15.04.2021р. «Про проведення місячника з благоустрою та весняної санітарної очистки територіальної громади » 24 квітня, на території населених пунктів Солотвинської ТГ, відбудуться традиційні суботники. В рамках заходу прибиратимуть дитячі та спортивні майданчики, парки, ліквідовуватимуть несанкціоновані сміттєзвалища, висаджуватимуть дерева та кущі.

До участі закликаємо долучитися підприємства, організації, установи незалежно від форм власності, а також жителів громади.

Виконавчий комітет Солотвинської селищної ради