Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Солотвинської селищної ради

Дата: 16.04.2021 09:40

16 квітня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Солотвинської селищної ради.

Під час заходу було розглянуто два протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП.

За результатами розгляду адміністративних матеріалів, беручи до уваги санкцію ст. 152 КУпАП, комісією було прийнято рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн.

Провадження у другій справі про адміністративне правопорушення, санкція якого передбачено  ст. 152 КУпАП, - закрити на підставі відсутності у діях громадянина складу адміністративного правопорушення.

Нагадуємо, що Правила благоустрою Солотвинської селищної територіальної громади є обов'язковими до виконання громадянами, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, що розташовані на території громади. У разі їх порушення винні особи будуть притягнені до адміністративної відповідальності.