Завершується капітальний ремонт вулиць Підгірна та Виноградна а селищі Солотвино

Дата: 14.04.2021 10:30

Шановні мешканці селища Солотвино!

?

Переконливо ПРОСИМО усіх водіїв транспортних засобів  дотримуватися чітких правил заборони виїжджати на свіжовлаштований асфальт  по вулицях Підгірна та Виноградна до 18 квітня 2021 року!  Скористайтеся альтернативними шляхами.

Суміш продовжує стабілізуватися навіть після того, як її перестали укочувати. Ваш транспортний засіб, не залежно від його ваги, може зруйнувати кромку дороги, порушити технологічний процес і спричинити пошкодження на дорозі у майбутньому.

Від нас залежить на  скільки часу витримає нововлаштований асфальт, заборона буде діяти не так багато, на багато часу ми чекали на якісні дороги!