Щирі співчуття старості села Топчино із приводу смерті мами!

Дата: 13.04.2021 14:07

Колектив Солотвинської селищної ради висловлює щире співчуття старості села Топчино Йовдій Ганні Юріївні із приводу смерті самої рідної та близької людини - Мами. Шановна Ганно Юріївно, прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Нехай світла пам’ять про Маму назавжди залишиться у Вашому серці.