ПО ВУЛИЦЯХ ВИНОГРАДНА ТА ПІДГІРНА В СЕЛИЩІ СОЛОТВИНО ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 12.04.2021 14:28
Кількість переглядів: 2067

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА СОЛОТВИНО!

По вулицях Виноградана та Підгірна в селищі Солотвино тривають роботи з капітального ремонту доріг.

Укладання першого шару асфальту по всій поверхні дороги планується розпочати вже з 13 квітня, тому нагально просимо всіх водіїв та власників автотранспортів по даних вулицях забрати всі транспортні засоби щоб не заважати підряднику виконувати свою роботу.

Дані ділянки дороги будуть тимчасово перекриті!

А для особливо нетерплячих нагадуємо: виїжджати на свіжовлаштований асфальт – не можна.

Суміш продовжує стабілізуватися навіть після того, як її пересали укочувати. Ваш транспортний засіб, не залежно від його ваги, може зруйнувати кромку дороги, порушити технологічний процес і спричинити пошкодження на дорозі у майбутньому.