5 кроків для отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Солотвинському ЦНАПІ.

Дата: 12.04.2021 12:00

Закордонний паспорт можна отримати у ЦНАПі Солотвинської селищної ради!

5 кроків мешканця Солотвинської територіальної громади для отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

КРОК 1. . Звернутись до центру надання адміністративних послуг

Для оформлення заяви-анкети та одержання закордонного паспорта, необхідно звернутися до центру надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради – село Біла Церква вулиця Марамуреська 102 Тячівського району Закарпатської області.

КРОК 2. Надати адміністратору необхідні документи для перевірки

• паспорт громадянина України (якщо паспорт у вигляді ID картки, також необхідно надати довідку про реєстрацію місця проживання);
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (ідентифікаційний номер);
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон ( всі діючі закордонні паспорти, які є у громадянина)

Відповідь на часте запитання : у мене є 2 діючі закордонні паспорти, чи можу виготовити 3-тій закордонний але біометричний?

Згідно з чинним законодавством, громадянин України має право мати 2 закордонні паспорти, але не більше двох. Це передбачено для людей, які часто подорожують і не встигають міняти паспорти.

Також, при виготовленні нового закордонного паспорта, якщо попередній закордонний є дійсним та бажаєте його залишити, повинні повідомити адміністратора в ЦНАП, що маєте бажання залишити свій старий закордонний паспорт.

КРОК 3. Оплата адміністративної послуги.

Після того перевірки документів Ви отримуєте квитанцію та сплачуєте за надання адміністративної послуги:

• при оформленні  паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів – сплачується 694 гривні;

• при оформленні  паспорта громадянина України для виїзду за кордон до  7 робочих днів – сплачується 1046 гривні;

• КРОК 4. Подача документів та зняття біометричних даних.

Після перевірки адміністратором документів та оплати адміністративної послуги, необхідно зареєструватися у системі електронної черги та отримати відповідний талон із зазначення номера черги ( подача документів відбувається того дня коли отримуєте талон, або якщо не вистачає необхідних документів можете попередньо зареєструватися на зручний для вас час та отримати талон із зазначеною датою та часом).

Адміністратор оформляє заяву-анкету та проводить процедуру зняття біометричних даних:

• Фотографування;
  • Відбитки пальців;
  • Цифровий підпис.

Термін до 20 робочих днів ( в залежності від оплати, при оплаті 1046 гривень – до 7 робочих днів).

КРОК 5 Прийти до ЦНАП для одержання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Для отримання паспорта обовязково надати адміністратору паспорт громадянина України.

Перевірити стан виконання паспорта на сайті Державної міграційної служби України. Дочекатися смс-сповіщення або дзвінок про готовність від Центру надання адміністративних послуг та отримати результат.