Вітання громаді римо-католіків з Великоднем!

Дата: 03.04.2021 22:17

Цієї неділі, 4 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння. Тож, шановні земляки, прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Нехай радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир і злагоду.

Кожен з нас вважає це свято символом чистоти помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.
Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, піднесеного настрою та незмінного оптимізму. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.
Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують Вас щоденно на життєвій дорозі.
Хай найвеличніше свято Великодня принесе всім щастя, здоров’я та здійснення заповітних мрій!

З повагою,
голова Солотвинської селищної ради           Василь ЙОВДІЙ!