Вже з 5 квітня у селищі Солотвино розпочнуть капітальний ремонт частини вулиці Виноградна та частини вулиці Підгірна.

Дата: 31.03.2021 18:09

До уваги мешканців селища Солотвино а особливо вулиці Виноградна та Підгірна.

Солотвинська селищна рада, розпочинає капітальний ремонт частини вулиці Виноградна ( від кінця асфальту із вулиці Армійська) та частини вулиці Підгірна ( від хреста до церкви).

Роботи по асфальтування дороги розпочинаються  з 5 квітня 2021 року, у зв’язку з цим,  автомобільний проїзд по вказаним вулицям буде  обмежено з 06.04.2021 до 16.04.2021 року,  тому просимо власників автомобілів  врахувати це та віднестися з розумінням до  ситуації доки не завершиться  робота і врахувати всі свої потреби щодо виїзду та в’їзду в цей період до власних будинків, до початку робіт, щоб потім не виникало питань та проблем що Вас не було проінформовано.