Важливе оголошення!

Дата: 24.03.2021 18:00
Кількість переглядів: 1936

ОГОЛОШЕННЯ

До Солотвинської селищної ради протягом останніх днів надходять численні скарги мешканців селища про припинення водопостачання. Селищною радою вказанні питання розглянуто та прийнято рішення  про відновлення подачи води по вулицях  Виноградна, Прикордонна, Підгірна, Шевченка, Шімана Голлоші, Стойки в селищі Солотвино.

Одночасно інформуємо що причиною припинення подачі води по вищевказаних вулицях є те, що не всі споживачі придбали та встановили лічильники для відповідного обліку води.

У зв'язку з цим, просимо   споживачів терміново вирішити   питання встановлення лічильників для споживання води,  які можна придбати у торговій мережі або у Комунального підприємства «ВУЖКГ Солотвино».

Ми розраховуємо на ваше порозуміння, тому йдемо Вам на зустріч і  водопостачання відновиться але з умовою що до  1 квітня 2021 року будуть придбані та встановленні лічильники у всіх абонентів.

У протилежному разі водопостачання припиниться та інформація про осіб, які не встановили лічильники буде оприлюднена у ЗМІ.