Увага! КП ВУЖКГ Солотвино проводить земляні роботи!

Дата: 01.03.2021 17:05

Шановні мешканці смт. Солотвино  звертаємо Вашу увагу, що для ліквідації постійних аварій та витоків з мережі водопроводу   комунальне підприємство ВУЖКГ «СОЛОТВИНО» проводить роботи по укладанню нової мережі водопостачання, водовідведення та приєднання абонентів до нової мережі.

Земляні роботи проводяться спецтехнікою по вул. Підгірна, Шевченко, Виноградна, Шімона Голлоші, Прикордонна, Стойки, Кам'яна, Борканюка, Волошина, Соляна, Грушевського, Герцена, Спортивна.

У зв’язку з цим, на даний час автомобільний проїзд по вказаним вулицям обмежено,  тому просимо власників автомобілів  врахувати це та віднестися з розумінням до  ситуації доки не завершиться  робота.

Додатково повідомляємо, що найближчим часом такі самі роботи будут проведені на наступних вулицях : Харківська, Тиха, Ференці Ракоці ( бувша Суворова).