Відділ культури Солотвинської селищної ради інформує!!!

Дата: 25.01.2021 18:15

Відділ культури Солотвинської  селищної ради інформує учнів та батьків про можливість навчатись в Солотвинській та Нижньоапшанській дитячій школі мистецтв.

Запис проводиться за такими напрямками:

• в Солотвинській ДШМ заняття в класах фортепіано, скрипки, гітари, бандури, акордеона,  баяна, труба, флейти, сопілки, саксофона, цитри , сольного співу,хореографії, театрального та образотворчого мистецтва.
  • в Нижньоапашанській ДШМ заняття  в класах фортепіано, баяна, акардеона, скрипки, ксилофона, гітари та хореографії.

Шановні батьки! Не втрачайте можливості надати своїм дітям вирости всебічно освіченими людьми, розумітися на мистецтві. Можливо, саме вашу дитину природа наділила мистецькими здібностями.

Учні наших шкіл здобувають місця не тільки в районних конкурсах, а й в обласних всеукраїнських та міжнародних.

Просимо звертатись з усіх сіл нашої громади так, як у перспективі будуть курсувати автобуси, які довозитимуть дітей до шкіл.

Давайте разом розвивати підростаюче покоління та нашу громаду !

З повагою,

Начальник відділу                    Марія ВЛАД