УВАГА! Забезпечення інсуліном осіб, хворих на діабет

Дата: 18.01.2021 19:09

Солотвинська селищна рада уклала угоду про відшкодування вартості препаратів інсуліну в 2021 році!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 якою затверджено « Порядок відшкодування вартості препаратів інсуліну», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Солотвинської територіальної громади,  повідомляємо, що Солотвинська селищна рада одна з перших громад на території Закарпатської області, яка уклала угоду  з ТОВ «Хустфарм» про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет, що потребують інсулінотерапії.

Починаючі з 19 січня 2021 року для отримання препаратів інсуліну мешканці Солотвинської територіальної громади можуть звернутися до аптечного закладу «Хустфарм», а саме: Аптечний пункт №14, Закарпатська область м.Тячів, вул. Голлоші,1 ( приміщення поліклініки)

Відпуск препаратів відбувається на підставі  електронних рецептів, виписаних лікарями Комунального Некомерційного Підприємства «Тячівська районна поліклініка» згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.