УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 16.01.2021 16:38

про проведення конкурсу на заміщення
вакантних посад у  Солотвинській селищній ради

Солотвинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

•  Провідний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту;
  •  Завідувач сектором молоді і спорту управління освіти молоді і спорту;
  •  Провідний спеціаліст сектору молоді і спорту;
  •  Провідний спеціаліст відділу культури;
  •  Головний спеціаліст управління соціального захисту населення та захисту прав дітей;
  •  Головний спеціаліст служби у справах дітей управління соціального захисту населення та захисту прав дітей;

Вимоги до кандидатів:

• освіта на керівні посади - вища освіта за освітньо- кваліфікаційним рівнем, спеціаліста або магістра;
  •  на посади спеціалістів – неповна вища, вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра.
  •  володіння спеціальними знаннями, уміннями і навичками необхідними для виконання посадових обов’язків за заявленою вакансією та відповідно до напрямку роботи
  • стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 6 місяців або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше одного року, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2ДС );
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6
  • копія документа про освіту
  • копія паспорта
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • електронна декларація про доходи за 2020 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Солотвинську селищну раду за адресою: 90575, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1.

Телефони для довідок: 067 312 04 57.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.