Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2020 15:54

Дорогі жителі нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання  з Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

У переддень Нового 2021 року хочу побажати всім нам Миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Щиро вірю, що ці традиційно родинні свята стануть початком успішного року, який буде для всіх нас багатим на добрі справи та здобутки.

Нам є чим пишатися і я переконаний, що любов до рідногї громади, спільне прагнення зробити життя мешканців та гостей Солотвинської територіальної громади  комфортним та успішним, та будуть пріоритетом у наших щоденних справах і у новому 2021-му році.

Попереду у нас напружена праця і відповідальні завдання, які ми, без сумніву, успішно вирішимо та реалізуємо.

Від щирого серця бажаю зустріти Різдво Христове у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай весела коляда лунає у ваших домівках, а радість Різдвяного таїнства єднає нас в міцну велику українську родину.

Щасливих вам, добрих і веселих свят!

З найкращими побажаннями – селищний голова Василь ЙОВДІЙ!