Привітання з католицьким Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2020 23:02
Кількість переглядів: 2063

Шановні віряни Римо-Католицької церкви! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати частину жителів громади - віруючих-католиків - з Різдвом Христовим.

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Тож, вітаю всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичу міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З повагою,

Солотвинський селищний голова                         Василь ЙОВДІЙ