Вітання з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2020 16:39

Вітаю Вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

Найбільше цього свята чекали діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Щиро вітаю усіх жителів Солотвинської громади, а передусім дітлахів, з Днем Святого Миколая, зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Зичу всім достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

селищний голова Василь Йовдій