“МОЛОДІЖНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ – 2022”: КОНКУРС РОЗПОЧАТО!

Дата: 15.12.2020 19:23

20 листопада відбулась пресконференція щодо старту конкурсу "Молодіжна столиця України – 2022" та офіційно оголошено старт подачі заявок від міст для участі у конкурсі.

Організатори конкурсу – Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України – презентували оновлені умови та терміни конкурсу.

"Молодіжна столиця України" - щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.

Заявки для участі у конкурсі подаються до 31 січня 2021 року.

З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу "Молодіжна столиця України", критеріями, формами заявок для участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням : http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/