Про необхідність укладання та переукладання договорів на водопостачання та водовідведення!

Дата: 14.12.2020 20:31

Всім суб’єктам підприємницької діяльності,

які здійснюють господарську діяльність

на території Солотвинської селищної ради

та мешканцям селища Солотвино!

Укладення договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є обов’язком споживача.

З 15 грудня 2020 року КП ВУЖКГ «Солотвино» (КП «Води Солотвина») розпочали роботу по переукладанню договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення зі споживачами селища.

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення будуть надаватися виключно на договірних засадах.

Неявкою для переукладення договору Ви даєте згоду на відключення від  централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Для укладення або переукладення договору необхідно звернутися до КП ВУЖКГ «Солотвино», на адресу: вулиця Четатє б.49, смт. Солотвино, Тячівський район, Закарпатська обл., 90575.

КП ВУЖКГ «Солотвино»