ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ ІІІ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІIІ СКЛИКАННЯ

Дата: 11.12.2020 19:32

Відповідно до розпорядження Солотвинського селищного голови від 11 грудня 2020 року №28 «Про скликання чергової ІІІ сесії селищної ради VIІІ скликання» скликається ІІІ сесія cелищної ради VІІІ скликання.

Пленарне засідання ІІІ сесії селищної ради VІІІ скликання відбудеться 22 грудня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні селищної ради за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Солотвино, вул.Харківська, 1.

Реєстрація депутатів розпочнеться о 14.30 год.

Орієнтовний перелік питань винесених на розгляд сесії:

1.Про затвердження Програм селищної ради  на 2021-2025 роки

2.Про бюджет Солотвинської селищної ради територіальної громади на 2021 рік  Доповідає Шімон М .Г.

3.Про затвердження Плану роботи селищної ради на 2021 рік

Доповідає Дан М.В.

4.Про затвердження лімітів на використання  паливно - енергетичних ресурсів бюджетними установами  Солотвинської селищної ради на 2021 рік. Доповідає Шімон М.Г.

5.Про  встановлення розміру батьківської  плати в  дошкільних навчальних закладах Солотвинської селищної ради на 2021 рік. Доповідає Шімон М.Г.

6.Про створення КПНЗ « ДЮСШМ Солотвинської селищної ради»

7.Про створення КУ « Солотвинський інклюзивний ресурсний центр»

8.Про створення місцевої пожежної охорони

9.Про затвердження Регламенту роботи, графіку роботи, номенклатури справ та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Солотвинської селищної ради, а також інформаційних та технологічних карток адміністративних  послуг. Доповідає Варга Д.В