ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ !!! ОПЛАЧУЙТЕ ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ВЧАСНО!!!

Дата: 11.12.2020 16:12

https://rada.info/upload/users_files/04349691/6205ca590292d006460dd32c7f153bdf.pdfФото без опису

Однією з найбільших проблем КП «Води Солотвина» в фінансовій сфері є заборгованість споживачів за послуги водопостачання та водовідведення.

В разі якщо Ви до 20 грудня 2020 року встановите лічильник та сплатите 50 % від заборгованості то решта боргу анулюється.

У випадку невиконання запропонованої пропозиції  КП «Води Солотвина» залишає за собою право звертатися до суду з позовною заявою про стягнення боргу.

Наявність боргу згідно з рішенням суду надалі, може потягнути за собою негативні наслідки у вигляді   заборони виїзду за кордон, накладення  арешту на рухоме та нерухоме майно боржника.

Для уточнення інформації щодо заборгованості звертайтеся до КП «Води Солотвина», за адресою : вулиця Четатє, смт. Солотвино, Тячівський район, Закарпатська обл., 90575.