Сьогодні 4 грудня святкує свій День народження керуючий справами виконавчого комітету Солотвинської селищної ради Макусій Богдан Юрійович!

Дата: 04.12.2020 09:06

Шановний Богдан Юрійович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника.

Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо Солотвинської громади. Нехай Боже благословення, людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті.

Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі.

З повагою Виконавчий комітет Солотвинської селищної ради!