Щодо реалізації проєкту Єдина Україна- ІІІ

Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі реалізують проект «Єдина Україна». Даний проект спрямований на внутрішньо-переміщене населення країни, населення яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації. Під час проведення проекту планується реалізувати 14-денний онлайн-захід, програма якого містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії.

09:35 05.10.2022

Мінмолодьспорту започатковує проєкт «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України»

Міністерством молоді та спорту України спільно з програмою «Мріємо та діємо» Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, що реалізується IREX, запущено проєкт «Країнотворці: щоденник історій внеску молоді в перемогу України», з метою висвітлення інформації про особливі досягнення молоді в наближенні перемоги України.

11:53 04.10.2022

Співчуття  керівнику КП ЕКОСОЛОТВИНО Пашку Юрію Юрійовичу  з приводу смерті батька

Колектив Солотвинської селищної ради висловлює співчуття керівнику Комунального підприємства ЕКОСОЛОТВИНО  Пашку Юрію Юрійовичу у з приводу смерті батька Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати рідної людини…

11:15 03.10.2022

Вітаємо з днем вчителя!

Вчителю, вітаємо вас! В цей день ми хочемо висловити вам нашу безмежну подяку за те, що ви віддаєте дітям всю свою дорогоцінну душу, даруєте їм мудрість та знання, тепло та любов вашого серця. Бажаємо ніколи не старіти душею, сил та наснаги, вдячних дітей та сонячних днів! З Днем вчителя!

09:37 02.10.2022