Дата: від до Скинути

Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 11 листопада 2022р

Нагадуємо споживачам, що такі графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.   Шановні споживачі! Ми вкотре звертаємося до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії, обмежити її споживання в час пікових навантажень. Зберігаємо спокій, працюємо і тримаємо енергетичний фронт – кожен на своєму місці! Примітка: час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго». Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

16:46 10.11.2022

Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 10 листопада 2022р

15:47 09.11.2022

Нижньо апашанська лікарня

НИЖНЬО-АПШАНСЬКА ЛІКАРНЯ - це багатопрофільний медичний заклад, в якому пацієнти отримують якісну допомогу повного циклу. Обираючи нас ви отримуєте: ~ Безкоштовну медичну допомогу, за направленнями від сімейних лікарів. ~ Досвід та знання найкращих фахівців. Наші лікарі - це визнані експерти. ~ Доступ до найсучаснішого технічного обладнання.

09:27 09.11.2022

Попередження та протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми ‒ здійснення незаконної угоди, обʼєктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

16:35 08.11.2022

УВАГА! Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 09 листопада 2022р

12:43 08.11.2022

Інформація щодо дієвих заходів в житловій сфері, які дозволять скоротити споживання електричної енергії