Приймаються роботи на стипендію від Президента України для молодих письменників

Приймаються роботи на стипендію від Президента України для молодих письменників Міністерство культури та інформаційної політики України проводить відбір кандидатів на здобуття у 2023 році стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Пропозиції на здобуття стипендій вносяться шляхом самовисування громадянами України віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення.

16:58 29.05.2023

Завершено ремонт фасаду Нижнь-апшанського ліцею "АПША"

В Солотвиньскій громаді продовжується вдосконалення та модернізація освітніх закладів громади, а саме днями було закінчено капітальний ремонт фасаду будівлі Нижньо-апшанського ліцею "АПША" також проведено заміну старої покрівлі.

14:14 24.05.2023

Про заборгованість зі сплати ЄСВ

Головне управління ПФУ в Закарпатській області надає Вам перелік фізичних – осіб підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.05.2023 р.

11:09 24.05.2023

Туристичний збір.

Солотвинською селищною радою прийнято рішення від 23 червня 2022 року №2024 "Про встановлення розміру туристичного збору на території Солотвинської селищної ради", яким визначено таке:

15:47 23.05.2023

23 травня День героїв України!

Щорічне свято День героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

09:59 23.05.2023